KONST / Litografier / Färglitografi 11543461
nr 1154 3461
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 26/190, bladets mått: 28x57
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
måndag 8 januari 2018
kl 19:16:22
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg